METODA 3x3

 získala akreditaci MŠMT jako zdravotní cvičení 

č.j. 065/2017-50 dne 19.6.2017

 

a je originální metodou Renaty Sahani Skálové, která propojuje rovinu fyzickou, psychosomatickou a energetickou, což je první trojka v názvu. Ta druhá trojka značí jednotlivá patra těla, která spolu úzce souvisí, a to chodidla, pánevní dno a krk. Tedy i cvičení a pozornost je nutno směřovat do všech těchto oblastí.

Na fyzické rovině pánevní dno drží a nese zažívací, močové a pohlavní orgány a mělo by být pružné, v psychické rovině je často zatíženo strachem, studem, vinou a prožitými traumaty, ale můžeme jej naplnit radostí, důvěrou a sebevědomím. Pokud předchozí dvě oblasti jsou v pořádku, tak i energie v našem energetickém středu a klínu může volně plynout. Díky ní se cítíme vitální a zároveň tzv. s nohama na zemi, radostně prožíváme svou sexuální energii, její potenciál, jenž můžeme vnímat po celý den, a jsme schopni si s pomocí pánevního dna energii načerpat.

 

Proč se věnovat svému pánevnímu dnu:
 
a) jako prevenci zdraví ženských orgánů - vaječníků a dělohy, pro schopnost přirozeně otěhotnět a porodit, po porodu pro rychlejší zotavení, při poklesu či stažení pánevního dna, úniku moči, menopauze, při bolestech ve spodní části zad, pro zlepšení stavu po gynekologických operacích, zvýšení ženských hormonů a zdravou sexualitu
 
b) pro uvědomění a uvolnění emocí v pánvi ukrytých
 
c) pro zvýšení ženské energie vůbec včetně radosti býti ženou
 
 
ZÁKLADNÍ DRUHY SEMINÁŘŮ
 

"TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA I"

"TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA II"

"PÁNEVNÍ DNO V POHYBU"

 
* Časová dotace seminářů je 8 - 10 hodin.
 

***