CVIČENÍ PRO DNO PÁNEVNÍ A HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHU

MŮJ ZÁMĚR

 

Cvičení pánevního dna není to samé jako jít si zacvičit třeba jógu, tedy jít se protáhnout, posílit své tělo a zklidnit mysl, což nám může stačit jednou týdně, ale o specificky zaměřené cvičení. Cvičení, u kterého je podstatou vědomé zaměření na oblast pánve a podbřišku, dech a jemnost provedení, ale též každodennost. Každodennost, kdy sobě a naší pánvi věnujeme třeba čtvrt hodinky a nemusí to být nutně cvičení, tak jak ho známe, ale i "jen" práce s dechem, která se dá dělat kdekoli a kdykoli aspoň s trochou pozorností. Též můžeme využít činnosti všedního dne k vědomé práci s naším dnem pánevním.

Vzhledem k tomu je mým záměrem předat vám způsob, jak cvičit a co cvičit tak, aby se vám uložil do paměti těla, tedy tak, že se stane vaší součástí a vy se budete moci k této paměti doma denně vracet a později vždy, když budete potřebovat. Rovněž je mým záměrem předat vám způsob, jak při každodenní činnosti vycházet ze svého fyzického a energetického středu, podbřišku a dna pánevního.

Každý jsme jiný a tak každému trvá jinou dobu nové vstřebat, důležité je, dát si sobě čas a prostor, bez tlaku na sebe a znát svůj záměr.

Není však nutné cvičit napořád ani preventivně. Prevencí nejen ke dnu pánevnímu by měl být náš život sám :-)

 

Kontakt

KAMILA JIŘÍKOVÁ


Semináře PÁNEVNÍHO DNA: ČR
Kladno, Kralupy, Praha, Velvary, ale i jinde dle domluvy

JÓGA: Velvary, Kralupy nad Vltavou

tel.: 777 860 106